NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRABOWICY

Nasze sukcesy

Uczniowie naszej szkoły zajmują czołowe miejsca w konkursach szkolnych , gminnych i powiatowych. Będziemy zatem umieszczać zwycięzców na naszej stronie, bo wygrani powinni być promowani

Gminny Konkurs Kaligraficzny

W dniu 17 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Suścu odbył się Gminny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas I-III. Julia Kowalczuk z klasy I zajęła II miejsce, natomiast Nikola Rogowska z klasy I zajęła I miejsce w tym konkursie. Serdeczne gratulacje!

Papież w naszych sercach

Sandra Caryk, uczennica klasy IV, zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Papież w naszych sercach" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu w dniu 18 maja 2018 r. dla uczczenia przypadającej 98 rocznicy urodzin jako hołd za pontyfikat papieża.

Czytamy Legendy Polskie

Julia Lipian, uczennica klasy III, zajęła III miejsce w konkursie czytelniczym "Pięknie czytamy Legendy polskie Wandy Chotomskiej", który odbył się 15 maja 2018 r. w Majdanie Sopockim Pierwszym

Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej

Julia Kowalczuk, uczennica klasy I, zajęła II miejsce w X Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologicznej w kategorii soliści 5-7 lat, który odbył się 01 maja 2018 r. w Tomaszowie Lubelskim.

Konkurs piosenki ekologicznej

Julia Kowalczuk, uczennica klasy I, zajęła II miejsce w X Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologicznej w kategorii soliści 5-7 lat, który odbył się 01 maja 2018 r. w Tomaszowie Lubelskim.

Jestem Bezpieczny 2018

W dniu 12 kwietnia 2018 r. odbył się w Suścu II etap konkursu wiedzy prewencyjne "Jestem Bezpieczny" organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim. Drużyna z naszej szkoły w składzie:

  • Damian Zub
  • Jarosław Wawrzusiszyn
  • Paweł Bielak
  • Magdalena Caryk
  • Kacper Bondyra
  • Przemysław Głuszek

zajęła I miejsce. Gratulujemy!

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )