NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRABOWICY

Nasze sukcesy

Uczniowie naszej szkoły zajmują czołowe miejsca w konkursach szkolnych , gminnych i powiatowych. Będziemy zatem umieszczać zwycięzców na naszej stronie, bo wygrani powinni być promowani

W magicznym świecie wierszy Zbigniewa Dmitrocy

14 listopada w Zespole Szkół w Suścu odbył się VII Gminny Turniej Sztuki Recytatorskiej pt. „W magicznym świecie wierszy Zbigniewa Dmitrocy”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Marlena Hałasa (oddział przedszkolny), Bartosz Lomber (klasa I), Nikola Rogowska (klasa I) i Julia Lipian (klasa III).

            Miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników było spotkanie z pisarzem, poetą Zbigniewem Dmitrocą, który zasiadł w jury konkursu.

            Wyróżnienie w kategorii przedszkola otrzymała Marlena Hałasa a Nikola Rogowska w kategorii klas I –III. Natomiast Julia Lipian otrzymała III miejsce w kategorii klas I-III.

 

Konkurs "Patriotyzm w sercu dziecka"

W dniu 06 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu odbył się gminny konkurs "Patriotyzm w sercu dziecka". Czołowe miejsca zajęli:

 • Julia Lipian (kl. III) - II miejsce w kategorii klas I-III
 • Michał Makochon (kl. I) - III miejsce w kategorii klas I-III
 • Sandra Caryk (kl. IV) - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI
 • Sebastian Koper (kl. III) - wyróżnienie w kategorii klas I-III
Święto Pieczonego Ziemniaka w Łasochach

W dniu 10 września 2017 r. w Łasochach odbyło się Gminne Święto Pieczonego Ziemniaka. W ramach tych uroczystości uczniowie szkół naszej gminy mieli okazję pochwalić się swoimi talentami plastycznymi w ramach konkursu na "Ziemniaka - Cudaka". Wójt gminy, p. Zbigniew Naklicki, wyczytał wyróżnionych i laureatów. Miło było usłyszeć, że większość nagród przypadła w udziale uczniom naszej szkoły.

Wyróżnieni zostali:

 • Eliza Burak - I miejsce (kategoria przedszkolaki)
 • Jagoda Makochon - I miejsce (kategoria przedszkolaki)
 • Wiktor Lomber - II miejsce (kategoria przedszkolaki)
 • Łukasz Byra - II miejsce (kategoria przedszkolaki)
 • Filip Bondyra - II miejsce (kategoria przedszkolaki)
 • Dominika Lipian - I miejsce (kategoria klasy I-III)
 • Nikola Rogowska - I miejsce (kategoria klasy I-III)
 • Bartosz Lomber - III miejsce (kategoria klasy I-III)
 • Michał Makochon - III miejsce (kategoria klasy I-III)
 • Kacper Wawrzusiszyn - III miejsce (kategoria klasy IV-VI)

Gratulujemy i cieszymy się z takich sukcesów.

Jestem Bezpieczny 2017

Drużyna naszej szkoły w składzie: Kacper Wawrzusiszyn (kl. IV), Bartek Sitarczyk (kl. IV), Dawid Caryk (kl. VI) zajęła II miejsce w eliminacjach gminnych konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem Bezpieczny 2017", który odbył się w kwietniu 2017r.

Z wiosenną nutką

21 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Majdanie Sopockim zorganizowana została XV Edycja Gminnego Konkursu Piosenki "Z wiosenną nutką". Czołowe miejsca zajęli:

- Julia Kowalczuk - I miejsce w kategorii "Przedszkolaki"

- Julia Lipian - III miejsce w kategorii klas I-III

Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny

5 kwietnia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu „ Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny”. Do udziału przystąpiły cztery drużyny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. VI: Joanna Bartosik, Roksana Lipian, Dawid Caryk. Celem konkursu jest promocja zdrowego, wolnego od nałogów stylu życia, wywołanie refleksji na temat mądrego dorastania bez nałogów oraz kształtowania wyobraźni poprzez twórczość plastyczną.  Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z tego zakresu. Zdobyli maksymalną ilość punktów. Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )