NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRABOWICY

Wydarzenia rok szkolny 2013/2014

„Nibbles in trouble” - DALSZY CIĄG PRZYGÓD

Gabrysia Tokarska, Roksana Lipian, Asia  Bartosik, Alicja Drążek, Wiktoria Łasocha oraz Weronika Jakubska wzięły udział w konkursie plastyczno-językowym organizowanym przez wydawnictwo Oxford University Press na komiks w języku angielskim. Spośród ok. 200 prac grupowych wybrano pięć najlepszych a w tym pracę naszych uczennic „Nibbles in trouble” .  Jesteśmy dumni i czekamy na nowe wyzwania!

http://www.spgrabowica.witrynaszkolna.pl/strona=galeria11

Wycieczka do Bałtowa

W dniu 30.05.2014 r. uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka w Bałtowie.  W Zwierzyńcu bałtowskim podziwiali żubry, wielbłądy, lamy, alpaki, daniele, jelenie, muflony, kozy syryjskie i afrykańskie, owce, jaki, antylopy Nilgau, dziki, emu, strusie afrykańskie. Przekraczając bramę Sabathówki trafili do świata wiedźm i czarownic. Wyprawa przez domki goblinów – małych złośników- to nie lada atrakcja. W parku rozrywki uczniowie bawili się na karuzelach, statku pirackim, basenie z kulkami, kolejce maszynowej i nie tylko. No i oczywiście główna atrakcja, czyli wejście do świata dinozaurów. Tych dużych i tych mniejszych, tych mięsożernych i roślinożernych. To tylko niektóre z atrakcji. Wycieczka pełna wrażeń.

Akademia z okazji Dnia Matki i Ojca

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku,
Za to, że dni moje tęczą malujesz,
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję...

W dniu 28.05.2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki i Ojca. Były piękne życzenia płynące z głębi serca wszystkich dzieci, wesołe piosenki, prezenty dla kochanych Rodziców oraz poczęstunek. 

 

„Wzorowy zeszyt odzwierciedleniem wzorowego ucznia”- II edycja

Zeszyty z języków obcych, to nie tylko zapis tego, co dzieje się na lekcjach, to także zbiór informacji, z których uczniowie muszą wielokrotnie korzystać. Istotne jest aby były one prowadzone systematycznie i starannie, gdyż odzwierciedlają pracę ucznia wzorowego.

A oto najstaranniejsi właściciele zeszytów:

Joanna Głuszek, Sandra Caryk, Paweł Bielak, Martin Kawka- oddział przedszkolny

Joanna Bartosik, Roksana Lipian, Gabriela Tokarska - klasa III

Iga Bartosik - klasa V

 

Komisja oceniała ogólny wygląd zewnętrzny zeszytu, staranne pismo, podkreślone tematy oraz ważne informacje, pracę jaką uczeń włożył w to aby jego zeszyt wyglądał najlepiej.