NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRABOWICY

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2019

Plan lekcji obowiązuje od 04.09.2017 r.

Klasa V Wychowawczyni: p. Anna Rogowska

 

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8.00-8.45

 matematyka

 matematyka

 technika  j. angielski

 przyroda

2.

8.55-9.40

1. niemiecki 

informatyka  j. polski

matematyka 

j. angielski 

3.

9.50-10.35

j. polski 

j. polski 

matematyka j. polski 

j. polski 

4.

10.55-11.40

matematyka 

j. angielski 

historia wych. fiz.  plastyka 

5.

11.50-12.35

godz. wychow.

przyroda

wych. fiz. muzyka 

religia 

6.

12.45-13.30

religia

wych. fiz. 

przyroda kółko pol 

wych. fiz. 

7.

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa IV  Wychowawczyni: p. Anna Rogowska

 

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8.00-8.45

 

 j. polski  technika

 matematytka

 j. angielski

2.

8.55-9.40

j. niemiecki 

przyroda  matematyka  j. polski 

j. polski 

3.

9.50-10.35

matematyka 

matematyka  j. polski  j. angielski 

przyroda 

4.

10.55-11.40

j. polski 

historia  informatyka  wych. fiz. 

plastyka 

5.

11.50-12.35

religia 

j. angielski  wych. fiz  muzyka 

religia 

6.

12.45-13.30

godz. wychow. 

wych. fiz.    kółko pol. 

wych. fiz. 

7.

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa III Wychowawczyni: p. Beata Bosiak

 

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8.00-8.45

 edukacja wczesnoszk.

  edukacja wczesnoszkolna

  edukacja wczesnoszkolna

  edukacja wczesnoszkolna

  wychowanie fizyczne

2.

8.55-9.40

 zajęcia informatyczne

 język niemiecki   edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna   edukacja wczesnoszkolna

3.

9.50-10.35

 edukacja wczesnoszkolna

  edukacja wczesnoszkolna  religia   edukacja wczesnoszkolna  język angielski

4.

10.55-11.40

 religia

  edukacja wczesnoszkolna  edukacja muzyczna  język angielski  zajęcia techniczne

5.

11.50-12.35

 wychowanie fizyczne

 edukacja plastyczna    wychowanie fizyczne

 

6.

12.45-13.30

 

     

 

 7.

 13.40-14.25

 

 

 

 

 

Klasa I Wychowawczyni p. Urszula Szymańska

 

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8.00-8.45

 edukacja wczesnoszkolna

 edukacja wczesnoszkolna

 edukacja informatyczna  zajęcia techniczne  wych. fizyczne

2.

8.55-9.40

 religia

Edukacja muzyczna edukacja wczesnoszkolna  j. angielski  edukacja wczesnoszkolna 

3.

9.50-10.35

j. niemiecki

j. angielski  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna 

4.

10.55-11.40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  edukacja wczesnoszkolna  religia 

5.

11.50-12.35

wych. fiz.

  edukacja plastyczna  wych. fizyczne   

6.

12.45-13.30

 

   

 

 

 7.

13.40-14.25

 

 

 

 

 

Kl. 0 Wychowawczyni p. Barbara Łasocha

       
Zajęcia w oddziale przedszkolnym odbywają się w godz. 8.00-13.00




 
             
             
             
             
             
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )